Zarząd po liftingu

W sobotnie przedpołudnie 13 kwietnia 2019r., przy padającym za oknem śniegu, odbyło się Walne Zgromadzenie sprawozdawczo – wyborcze członków Opolskiego Oddziału SNM. Gościliśmy w sali nr 17  Publicznego Liceum Ogólnokształcącego nr IX w Opolu.

Głównym tematem zebrania było podsumowanie ostatnich trzech lat działalności i wybór nowych władz Oddziału na kadencję 2019-2022. Ustępujący Zarząd jednomyślnie otrzymał absolutorium.

Kto uważnie śledzi personalia z pewnością wychwyci, że w wyniku wyborów Zarząd przeszedł tylko lekki lifting. Mamy za to zupełnie nową Komisję Rewizyjną. Czy to dobrze, że zmiany są niewielkie? Okaże się … Zapraszamy za to wszystkich do współpracy.

Przewodniczącą Opolskiego Oddziału SNM została ponownie AGATA KNYSZ.

A oto aktualny skład Zarządu siódmej kadencji:

Agata Knysz – przewodnicząca Oddziału
Sylwia Tupko – wiceprzewodnicząca Oddziału
Karina Ratajczak – skarbnik
Maria Oberska-Rencz
Piotr Pawlikowski
Waldemar Górski – strona internetowa
Małgorzata Cisakowska – kontakty z mediami
Joanna Stasch

Skład Komisji Rewizyjnej:

Julian Kuklewski – przewodniczący
Ewelina Jantos
Mirosława Szylicka

Na zebraniu omawiana była także sprawa naszych Wojewódzkich Warsztatów Matematycznych. Wobec niepewnej i napiętej sytuacji w wielu szkołach, zdecydowaliśmy o przełożeniu  naszego sztandarowego spotkania szkoleniowego na jesień. Przyjęliśmy konkretny termin, ale po spotkaniu okazało się, że koliduje z inną imprezą współorganizowaną przez część członków naszego Oddziału. Roboczo przyjmujemy na razie, że będzie to druga połowa września lub październik.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *