XXIV Wojewódzkie Warsztaty SNM

Opolski Oddział Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

serdecznie zaprasza

nauczycieli matematyki i kształcenia zintegrowanego

na XXIV Wojewódzkie Warsztaty SNM pod hasłem „Matematyczny rok”

Termin:13 kwietnia 2019r.,  godz.900-1300

Miejsce: Publiczne Liceum Ogólnokształcące nr IX w Opolu, ul. Oleska 68

 W ramach tegorocznego spotkania mamy dla Państwa wiele interesujących propozycji warsztatowych i wykładów, prowadzonych przez czynnych nauczycieli i wykładowców (w tym również nauczania zintegrowanego). W ramach zajęć zaprezentują się firmy wydawnicze.

Rejestracja uczestników w dniu warsztatów rozpocznie się o godz. 815  i potrwa do rozpoczęcia warsztatów o godz.900. Prosimy o zabranie potwierdzenia wpłaty za udział w warsztatach (wersja papierowa lub elektroniczna). Program spotkania pojawi się wkrótce na stronie www.snm.opole.pl

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o aktywnym udziale w warsztatach. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest loteria „dla wytrwałych”.

Opłata na pokrycie kosztów organizacji wynosi25 zł. Dla studentów (z ważną legitymacją) oraz dla członków Stowarzyszenia (z opłaconą składką roczną) koszt uczestnictwa to 10zł. Dane do wpłaty na numer rachunku bankowego Oddziału Opolskiego SNM:

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki
ul. Legionów 25
43-300 Bielsko-Biała

Numer konta bankowego:

Getin Noble Bank O/Bielsko-Biała

45 1560 1023 2102 0044 3591 0006

Dla osób, które w dniu 13 kwietnia nie będą dysponowały dowodem wpłaty za uczestniczenie w warsztatach, umożliwimy opłatę podczas rejestracji. UWAGA opłata wzrasta wówczas do 30 zł, a dla studentów i członków SNM do 15 zł.

 Zgłoszenia

Zgłoszenia uczestnictwa w warsztatach prosimy dokonywać wyłącznie poprzez wypełnienie formularza:

w związku z przełożeniem terminu spotkania, formularz zgłoszeniowy został usunięty

który jest już aktywny wyłącznie do 11 kwietnia 2019r. Prosimy o dokładne wypełnienie obowiązkowych pól formularza (co jest ważne ze względu na wypisywane zaświadczeń). Nie trzeba posiadać przy tym własnej skrzynki pocztowej, a zgłaszający automatycznie otrzyma potwierdzenie o przyjęciu na warsztaty. Prosimy o odczekanie kilku – kilkunastu sekund (zależy od szybkości łączy) na pojawienie się tego komunikatu.

ZAPRASZAMY

Zarząd Opolskiego Oddziału

Stowarzyszenia Nauczycieli Matematyki

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *