Zgłoszenia

Jest już dostępny formularz zgłoszeniowy na XXIII Wojewódzkie Warsztaty Opolskiego Oddziału SNM, które odbędą się 14 kwietnia w LO nr 2 w Opolu. Przed wypełnieniem formularza dostępnego pod adresem http://snm_opole.wodip.opole.pl/zapisy/formularz23.html  prosimy o zapoznanie się z informacjami organizacyjnymi zamieszczonymi poniżej.

W ramach tegorocznego spotkania mamy dla Państwa wiele interesujących propozycji warsztatowych i wykładów, prowadzonych przez czynnych nauczycieli i wykładowców (w tym również nauczania zintegrowanego). W ramach zajęć zaprezentują się firmy wydawnicze. Program spotkania pojawi się wkrótce na naszej stronie internetowej.

Rejestracja uczestników w dniu warsztatów rozpocznie się o godz. 815 i potrwa do rozpoczęcia warsztatów o godz.900.

Opłata na pokrycie kosztów organizacji wynosi 25 zł. Dla studentów (z ważną legitymacją) oraz dla członków Stowarzyszenia (z opłaconą składką roczną) koszt uczestnictwa to 10 . Dane do wpłaty na numer rachunku bankowego Oddziału Opolskiego SNM:

Stowarzyszenie Nauczycieli Matematyki
ul. Legionów 25
43-300 Bielsko-Biała

Numer konta bankowego:

Getin Noble Bank O/Bielsko-Biała

45 1560 1023 2102 0044 3591 0006

z dopiskiem: za udział w XXIII Warsztatach SNM w Opolu

Prosimy o zabranie ze sobą w sobotę potwierdzenia wpłaty za udział w warsztatach (wersja papierowa lub elektroniczna).

Dla osób, które w dniu 14 kwietnia nie będą dysponowały dowodem wpłaty za uczestniczenie w warsztatach, umożliwimy opłatę podczas rejestracji. UWAGA: opłata wzrasta wówczas do 30 zł, a dla studentów i członków SNM do 15 zł.

Każdy uczestnik otrzyma zaświadczenie o aktywnym udziale w warsztatach. Na zakończenie warsztatów przewidziana jest loteria „dla wytrwałych”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *