Po 25. warsztatach …

XXV Jubileuszowe Warsztaty Opolskiego Oddziału SNM z nami…

26 marca 2022 roku w Publicznym Liceum Ogólnokształcącym nr IX w Opolu odbyły się XXV Warsztaty dla nauczycieli matematyki i edukacji wczesnoszkolnej województwa opolskiego. Podczas tych warsztatów świętowaliśmy 20 – lecie istnienia Opolskiego Oddziału SNM. Wprawdzie nasz oddział powstał w lutym 2001 roku, ale ze względu na pandemię, nie mogliśmy zorganizować warsztatów wcześniej. Data 26 marca okazała się symboliczna, ponieważ dokładnie 26 marca 2002 roku odbyło się pierwsze walne zgromadzenie członków Opolskiego Oddziału SNM, podczas którego został wybrany pierwszy zarząd oddziału – na jego czele stanęła Joanna Stasch, główna inicjatorka utworzenia oddziału SNM na Opolszczyźnie.

W jubileuszowych warsztatach wzięło udział ponad 50 nauczycieli z różnych poziomów edukacyjnych, którzy mieli do wyboru 13 propozycji warsztatowych. Swoją ofertę wydawniczą przedstawiło Gdańskie Wydawnictwo Oświatowe oraz Wydawnictwo Nowik, upominki dla uczestników warsztatów przygotowały też Wydawnictwo Nowa Era i Oficyna Edukacyjna* Krzysztof Pazdro Sp. z o.o.

20-te urodziny Oddziału świętowaliśmy podczas przerwy kawowej oglądając prezentację wspominkową i delektując się symbolicznym muffinkowym torcikiem.

Mamy nadzieję, że te warsztaty były początkiem kolejnego, obfitującego w ciekawe inicjatywy i przedsięwzięcia, 20-lecia naszego Oddziału.

Dziękujemy wszystkim zaangażowanym w organizację i przebieg XXV Warsztatów SNM. Dziękujemy uczestnikom za miłą atmosferę i zapraszamy wszystkich, którym bliskie jest kształcenie matematyczne dzieci i młodzieży na kolejne warsztaty i do udziału w innych przedsięwzięciach, o których będziemy informować poprzez naszą stronę internetową.

 

Zdjęcia – wkrótce

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *